Kids4live
116-herenzicht2.jpg

Ouderlingen

Portefeuille Naam E-mail adres Telefoon-nummer 
Scriba & Wijk 1 E. Bos  scriba@hervormdhoevelaken.nl (033) 258 20 22
Wijk 2 J. Verhaar  h.verhaar@hervormdhoevelaken.nl 06 13 51 1970
Wijk 3 C.J.W. Ruiter  c.ruiter@hervormdhoevelaken.nl 06 52 38 4889
Wijk 4 A. Doorneweerd  a.doorneweerd@hervormdhoevelaken.nl (033) 253 83 03
Wijk 5 H. Vreekamp  h.vreekamp@hervormdhoevelaken.nl  (033) 253 63 44
Wijk 6 G. Verweij  g.verweij@hervormdhoevelaken.nl (033) 494 04 98
Wijk 7 D. van Doornik  d.vandoornik@hervormdhoevelaken.nl (033) 258 00 59
Wijk 8 E. Hazeleger  e.hazeleger@hervormdhoevelaken.nl (033) 253 63 54
Jeugd F.S. Ruiter  f.ruiter@hervormdhoevelaken.nl  06 34 86 36 33
Jeugd J. J. Ham  j.ham@hervormdhoevelaken.nl  
Senioren J.A.L. van Wezel  j.vanwezel@hervormdhoevelaken.nl  06 52 53 56 01
Evangelisatie A. Blok  a.blok@hervormdhoevelaken.nl  06 53 75 52 72
Classis/Gen.Syn. L. van Hoorn  l.vanhoorn@hervormdhoevelaken.nl  

 

Waar geen telefoonnummer is vermeld, kunt u contact opnemen middels het email adres.